Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Acces Trading International Limited

3 star rating
42 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Ümit Tezel
Telefon
:
Fax
:
0 224 413 83 37
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Room 907,a3, Binjiang Yiyuan No:8 Huanyue Street, East Bin Jiang Road Haizhu District Guangzhou City Guangdong Province P. R.
Yurtdışı / Çin
1) Çin'den toptan mal getirmek isteyen ve kendi ithalatlarını yapan firmalara deneyimli Türk ve Çinli personelimizle danışmanlık ve kalite kontrol hizmeti veriyoruz. Talep edildiği takdirde Alibaba sitesinde bulduğunuz Çinli imalatçıların değerlemelerini de yapıyoruz. Çin'den giyim getire piyasanın önde gelen markalarına ( Mudo, Boyner, Kipa, Metro, Rodin Hill Vena vb) tedarikçi bulma, koleksiyon oluşturma, sipariş yerleştirme ve imalat takip hizmeti veriyoruz.

2) Milliyet, Hürriyet, Posta gibi gazetelere tiraj arttırıcı promosyon oyuncakları (laptop, sözlük vb.) tedariği ve yeni ürünler geliştirme hizmeti veriyoruz.

3) Ayrıca Çin'den hediyelik ve giyim alanında stok ve hazır mal ithal etmek isteyen firmalara stok mal bulup bunların kontrol ve yükleme hizmeti veriyoruz.

4) Çin fuarlarını ziyaret etmek isteyen firmalara orada rehber ve çevirmen hizmeti veriyoruz.

5) Çin'e kendi mallarını pazarlamak isteyen firmalara (Pınar, Oxxo vb.) Çin'e ithalat, dağıtım ve danışmanlık hizmeti veriyoruz

Etiketler

Ürünlerimiz

Acces Trading International Limited firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çin'den Stok Mont

Çin'den Mudo Boyner, Kipa Metro gibi zincir mağazaları olan markalara 5 yıldır stok mont satışı yapıyoruz. Buradaki stoklar ölü sezonda stok kumaşlard
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 5.10.2011

Çin'den Hediyelik Eşya

Çin'den Milliyet, Hürriyet gibi gazetelere promosyon ürünleri yolluyoruz. Hediyelik eşya promosyon ürünleri isteyenler bizimle irtibata geçebilirler.
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 5.10.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.