Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
51 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Paslanmaz Paslanmaz
Telefon
:
Fax
:
0 212 549 88 36
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli O. S. B. Metal-iş Sanayi Sitesi 18. Blok No:12
İstanbul / Küçükçekmece
Paslanmaz çelik sektöründe 20 yılı aşan tecrübe, birikim ve bilgili kadromuz ile paslanmaz çelik boru ve tesisat malzemeleri başta olmak üzere tüm paslanmaz çelik ürünlerde Kromtes Paslanmaz San. Tic. Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duyarız.

Hitap ettiğimiz sektörün beklentilerini iyi analiz ederek oluşturduğumuz ürün gamını daha da geliştirerek çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz. Müşteri kitlesine kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet verme amacı içinde olan şirketimiz, yönetiminden başlayarak tüm aşamalarda görev yapan çalışanları ile bayrağı daima daha yukarıya taşımayı amaçlamaktadır.

Kromtes Paslanmaz olarak hizmet verdiğimiz kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde kalite ve güven başlığı altında yapılandırmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kromtes Paslanmaz San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kromtes Paslanmaz San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.