Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
224 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil Akbahçe
Telefon
:
Fax
:
0 266 762 52 58
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Eski Sanayi Sitesi No:75
Balıkesir / Gönen

Gürün Plastik - Hakkımızda

Hurda plastik, ambalaj atıklarını tesisimizde sınıflandırıp işleyerek çapak ve granül hammadde üretmekteyiz. Bunun yanısıra imalat olarak elektrik tesisat borusu üretimimizde vardır. Çapak çeşitlerimiz HDPE, LDPE, PP, PS toplamda kapasite aylık 60 - 100 tondur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gürün Plastik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gürün Plastik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.