Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
172 oy / 2,63 puan
Firma Yetkilisi
:
Gül Özdenak
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Filistin Cad. No:9/7
Ankara / Gaziosmanpaşa

Moe By Beyaz Butik - Hakkımızda

Moe'nin, dünya standartlarındaki tasarım anlayışı ile derlenmiş, özgün, modern ve yüksek kaliteli koleksiyonları ve şaşırtıcı fiyatları, markayı, farklı ülkelerde pek çok gelin adayının seçimi haline dönüştürmüş. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile dünyanın pek çok yerinde, farklı isimli satış noktalarına sahip olan Moe, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışını ve satış sonrası destek uygulamasını kendisine kurum felsefesi haline getirmiş.
Dünyada yüz binlerce modern gelinin tercihi olan Elianna Moore, Divina Sposa, Miss Kelly, Miss Paris, Just For You, Kelly Star ve Orea Sposa markalarını Türkiye'de Moe by Beyaz Butik çatısı altında bulacaksınız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Moe By Beyaz Butik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Moe By Beyaz Butik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 Yılına Ait Vergi Levhasının İnternet Vergi Dairesinden Alınmasının Son Günü
1.5.2020 - 1.6.2020
Denetim Kuruluşları Yetkilendirme Belgesi Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Elektrik Üretimi Lisans Harçları Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.