Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Şen Oto Özel Servis

3 star rating
84 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Raif Ay
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Sanayii Sitesi No:03
Çanakkale / Ezine

Şen Oto Özel Servis - Hakkımızda

1979 yılında kurulan şen oto özel servis bakım tamir hizmetleri ile sizlerin güveni ve desteğiyle hızla büyümüş ve sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Kaliteli işçilik ve orjinal yedek parça kullanma prensibinden hiç bir zaman vazgeçmeyen şen oto her marka ve modeldeki araçlar ile ilgili her türlü tamir bakım onarım işlemini garantili bir şekilde yapıp aracınızı size teslim etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şen Oto Özel Servis firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şen Oto Özel Servis firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.