Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Batu Yapı Kimyasalları ve Boya San.Tic.A.Ş.

4 star rating
115 oy / 4,35 puan
Firma Yetkilisi
:
Caner İnce
Telefon
:
Fax
:
0 232 877 02 68
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kemalpaşa O. S. B. İstiklal Mah. No:19 Ulucak
İzmir / Kemalpaşa
İzmir / Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan modern tesislerimizde, teknolojik makine parkı, uzman teknik ekibi ile yapı kimyasalları ve boya imalatı yapılmaktadır.
TSE ürün kalite belgeleri ve TSE-TUV CERT ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi sertifikalarına sahip fabrikamızda ürün girdisinden sevkiyata kadar tüm üretim süreçleri kontrollü olarak yönetilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Batu Yapı Kimyasalları ve Boya San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Batu Yapı Kimyasalları ve Boya San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.