Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
31 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Yusuf Akın
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Dönence Sok. No:10 Tarabya
İstanbul / Sarıyer

Melodi Yemek - Hakkımızda

Melodi Yemek gıda sektöründe yemek üretimi konusunda lezzet in önemli olduğu kadar hijyeninde bir o kadar önemli olduğunun bilincinde.
Toplu yemek üretiminde uzman olan firmamız kaliteli eleman ve ekipmanları ile sizlere en iyi hizmeti, en makul fiyatlarla sunma amacındadır.

Melodi yemek kullandığı gıda ürünlerinin tümü marka olması değerli firmanızın
Yetkililerinin ve çalışanlarınızın güvenini ve saygınlığını ön planda tutarak hizmet vermeyi ve devamlılığı hedeflemektedir.

Melodi Yemek düğün, nişan, doğum günü, tekne gezileri ve diğer organizasyonlarınızda size ve değerli misafirlerinize en iyi hizmeti vereceğinden kuşkunuz olmasın.

Melodi Yemek olarak hedefimiz şikayetlerden dolayı sürekli yemek firmasını değiştirmek zorunda kalan sizlerin tek adresi olmak.

Etiketler

Ürünlerimiz

Melodi Yemek firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Melodi Yemek firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.