Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
108 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Eda Karakozak
Telefon
:
Fax
:
0 322 324 13 76
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. 1. Sok. Ali Antepüzümü İş Merkezi Kat:5 No:40
Adana / Yüreğir

TitbitCorn - Hakkımızda

2003 Yılında tarımsal üretim ve pazarlama için kurulan şirketimiz 2003/2011 yılları arasında tarımsal üretim alanında elde ettiği tecrübe sayesinde 2011'de dondurulmuş tane mısır işletme tesisini kurmuştur.

Çiftçilikten işlemeye, depolamaya ve yetiştirilmiş ürünlerin dağıtımına kadar bütün işlemler hem kendi arazilerimizde hem de sözleşmeli üretim yaptırdığımız arazilerde gerçekleşmektedir. Deneyimli kadromuz sayesinde tüm bu prosesler uzman mühendisler kontrolünde yapılmaktadır. Ürünün yetişmesinden işlenmesine kadar olan her adımın kontrolümüz altında olması hem devamlılığın sağlanması hem de yıl boyunca ürün temin edilebilmesini sağlamaktadır.

Bu konsepti araştırmak ve geliştirmek için yıllar harcadık ve Türkiye''™de tatlı mısır çiftliğini başlatan ilk firmalardan biriyiz. Ülkemizde yetiştirdiğimiz 1.sınıf tatlı mısırı dünya pazarına sunuyoruz.

Başarımızın sırrı; koruyucu katkı maddesi, renklendirici içermeyen taze ve tatlı dondurulmuş mısır yetiştirmemizden kaynaklanmaktadır. Mısırın lezzetini ve besin değerini koruyarak, sağlıklı ve hijyenik koşullarda sunmayı görev kabul ettik. Bildiğiniz mısırların aksine TİTBİT daneleri koçanından kesilerek değil, en ileri teknoloji kullanılarak tüm dane halinde ayrıştırılıyor. Böylece TİTBİT, tek bir kaynaktan üretilip bardağınıza kadar geliyor..

Hedefimiz; titizlikle seçilmiş franchise ortaklarımız aracılığı ile herkes tarafından güvenle tüketilebilecek sağlıklı, kaliteli ve besleyici ürünler sunmak ve aynı zamanda markamızın temsilciliğini bizimle aynı vizyonu taşıyabilecek ve kalite standartlarımızı karşılayabilecek farklı ülkelere ve girişimcilere vermektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

TitbitCorn firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

TitbitCorn firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.