Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Online Fuar Reklam Tasarım ve İnternet Hiz.Ltd.Şti.

2,5 star rating
287 oy / 2,72 puan
Firma Yetkilisi
:
Yucel Niego
Telefon
:
Fax
:
0 216 411 92 56
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kazım Özalp Sok. Nazar Apt. A Blok No:46 D:2 Şaşkınbakkal
İstanbul / Kadıköy
Onlinetasarım kendi yarattığı projelerin yanı sıra kurumsal kimlik hizmeti vererek yaratıcı düşünceler doğrultusunda firmaların değerlerine değer katmak amacıyla çalışmaktadır.
Projeler ;
indirimdiyari.com
evlilikmasali.com
onlinefuar.com ( yakında )
radyobravoo.com ( yakında )

Etiketler

Ürünlerimiz

Online Fuar Reklam Tasarım ve İnternet Hiz.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tecrübeli Satış Elemanı

İstanbul'da ikamet eden web sitesi, internet reklmacılığı konusunda aktif satış yapabilecek tecrübeli satış elemanı aramaktayız.
Kategori Kategori
 : Eleman / İş İlanları
Tarih Tarih
 : 26.6.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.