Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
381 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Burhanettin Doğan
Telefon
:
Fax
:
0 224 243 78 76
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sitesi G Blok No:2
Bursa / Nilüfer

Doğan Makina - Hakkımızda

Firmamız 1987 tarihinde Ahmet Doğan tarafından kurulmuştur. Firmamızın çalışma amacı Türkiye ekonomisinin kalkınması ve uluslar arası ilişkilerde Türkiye'nin öncü ülkeler arasında bulunmasını sağlamaktır. Firmamızın çalışma şekli makine imalatı olmaktadır. Firmamızın yapmış makine imalatı ağaç işleme makineleridir. Firmamızın yapmış olduğu makineler ülkemiz yararına çok katkıda bulunmuştur. Ayrıca yurt dışına satmış olduğumuz makineler ülkemizin ihracat olanaklarına da çok büyük katkısı olmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

1000 mm Dik Gövde Şerit

Ekstra kalın çelik ana gövde, özel alaşımlı sert döküm voltanlar Testere genişlik göstergeli, redük
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Resim Yok

Tomruk Arabası

Tam otomatik dijital çevirmeli tomruk arabası için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Doğan Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.