Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
228 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Ali Havuz
Telefon
:
Fax
:
0 256 226 12 33
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
7 Eylül Mah. Esko İşhanı B Blok 2. Kat No:11
Aydın / Merkez
Firmamız 2003 yılında kurularak halı yıkama işleri yapmaktaydı 2007 yılında resmi kurum kuruluşlarda sabit personel hizmetlerine başlamıştır. Sağlık bakanlığından ruhsatlı haşere ilaçlama ev işyeri büro kurumlarda genel temizlik ve ilaçlama hizmetleri vermeye başlamıştır. 2010 yılında kurumsallaşarak Ege Pırıl İlaçlama ve Temizlik San.Tic.Ltd.Şti. unvanıyla tescil edilerek konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ege Pırıl İlaçlama ve Temizlik San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ege Pırıl İlaçlama ve Temizlik San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.