Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Waldmann Aydınlatma

3 star rating
32 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Pınar Mühendislik
Telefon
:
Fax
:
0 212 220 13 16
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No:1365
İstanbul / Şişli

Waldmann Aydınlatma - Hakkımızda

Endüstriyel ve mimari uygulamalar için özel tasarlanmış aydınlatma ürünleri üretiminde Avrupa'nın en büyük firması olan Waldmann, 1928 yılından beri sektöründe önemli çalışmalarda bulunmuştur. Waldmann, özellikle mimari ve endüstriyel aydınlatmada dünya çapında referanslara sahip ve projelerinde ışık şiddeti (LUX) hesaplaması kullanan bir aydınlatma firmasıdır. Waldmann, Almanya'daki mimari ve endüstriyel aydınlatma ihtiyacının %80'ini karşılamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Waldmann Aydınlatma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Waldmann Aydınlatma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.