Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Elektral Elektromeanik San. ve Tic. A.S.

2,5 star rating
137 oy / 2,58 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdem Dinçsoy
Telefon
:
Fax
:
0 232 376 70 30
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi M. K. Atatürk Bulvarı No:23
İzmir / Çiğli
Elektral A.Ş., 1978 yılında kurulmuş olup bugün Türkiye'nin ikinci en büyük Organize Sanayi Bölgesi, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 3 fabrikası ile 17.000 m2 ISO 9001:2008 belgeli kapalı alan üretim tesislerinde CE Normlarında yüksek teknolojili elektronik ve elektromekanik cihazlar (ThruScan Metal Dedektörleri ve Tru-VEND Satış Otomatları) üretmektedir. Etkin yönetim, kalifiye işgücü ve güçlü Ar-Ge miz ile sunduğumuz hızlı çözümler ile firmamız konularında Dünya Markası haline gelmiştir. Firmamız üretimlerinin %65'ini ihraç etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Elektral Elektromeanik San. ve Tic. A.S. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Elektral Elektromeanik San. ve Tic. A.S. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.