Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hidro-Ma II Hidrolik-Pnömatik Satış ve Servis

3 star rating
190 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Koçak
Telefon
:
Fax
:
0 236 233 52 03
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
K. E. S. Sitesi 1294 Blok 5303 Sokak No:12/a
Manisa / Merkez
Firmamız 2006 yılında kurulmuştur, endüstriyel hidrolik konusunda mesleki tecrübeye sahip ekibiyle Manisa ve İzmir sanayisine hizmet etmektedir. Hidrolik sistemle çalışan makina revizyonları, yapmaktadır. Ayrıca hidrolik - pnomatik ve sızdırmazlık elemanları malzeme satışıyla da sanayimize teknik destek vermektedir.

Bünyesinde bulundurduğu deneyimli servis ve satış elemanları ile kendi faaliyet alanlarında yetkin olmayı hedeflemektedir.

Hedefimiz hizmet sunduğumuz alanlarda bilgi beceri ve tecrübemizi en üst düzeyde kullanarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve sorunlarını çözmektir.

HİDRO-MA II
Hidrolik-Pnömatik
Sızdırmazlık Elemanları
Satış&Servis

Etiketler

Ürünlerimiz

Hidro-Ma II Hidrolik-Pnömatik Satış ve Servis firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hidro-Ma II Hidrolik-Pnömatik Satış ve Servis firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.