Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
37 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Osman Çalışkan
Telefon
:
Fax
:
0 212 328 11 13
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 24. Sok. No:901
İstanbul / Şişli

OGS Elektronik - Hakkımızda

- Her şeyden önemlisi OGS çözüm üretir.
- Satış ve satış sonrası eksiksiz müşteri memnuniyeti sunar.
- Problem çözme, fikir üretme, öneri geliştirme ve karar almada tüm çalışanların katılımına dayalı yönetim tarzını sahiplenmekteyiz.
- Ürünleri teknik hatalara karşı 3 yıl garantiliyoruz. Bizi tercih eden yüzlerce kurumsal ve bireysel müşterilerimiz arasında yerinizi almanız için henüz çok geç değil.

Etiketler

Ürünlerimiz

OGS Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

OGS Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.