Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Semih Otomotiv

2 star rating
267 oy / 2,21 puan
Firma Yetkilisi
:
Semih Sağlam
Telefon
:
Fax
:
0 258 268 43 79
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
3. Sanayi Sitesi 38 Sok. No:4
Denizli / Merkez

Semih Otomotiv - Hakkımızda

Firmamız 2000 yılından itibaren Denizli'de 20.000 ürün çeşidi ile otomotiv yedek parça ticareti perakende ve toptan satış olarak hizmet vermektedir.
Her geçen gün siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla firmamız büyümekte, güvenilir ve kurumsallaşmış olan yapısına güç katmaktadır.
Renault orjinal yedek parça ile sınırlı kalmayıp diğer ürünlerin satışını yapmaktayız.
Firmamız çağın gereksinimlerine paralel olarak sektörünün gelişimine de destek olmakta, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutmaktadır.
Bu doğrultuda firmamız Semih Otomotiv, Parçacım adı altında tescilli olarak e-ticaret dünyasına kapılarını açmış ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya kendisini adamıştır.
Müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak sağlayabilmek için profesyonel ekibiyle 7/24 teknik destek sağlamaktadır.
Teknolojik alt yapımızın bize sağlamış olduğu hız ile müşterilerimize acil hizmet servisi sağlamak ilkelerimizdendir; stoklarımızda bulunmayan malların sitede sergilenmemesi bunun göstergesi olup, bizi diğer e-ticaret firmalarından ayıran en önemli özelliklerimizden biridir.
Bunun yanısıra, üye olurken veya sipariş verirken paylaşmış olduğunuz bilgileriniz 128Bit SSL Certificated ile büyük bir güvenlik sistemi altında saklanacak ve alışverişleriniz gerçekleştirilecektir.
Siparişleriniz için kullanmış olduğunuz online ödemedeki bilgilerinizi 128 Bit SSL Certificated ile güvenlik altında alışverişinizi gerçekleştirmekteyiz.
Teknolojik alt yapımızla ve ekibimiz ile sizlere güvenilir ve hızlı hizmet sağlamak Semih Otomotiv Parçacım olarak bizlerin ilkeleri arasında yer almaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Semih Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Semih Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.