Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
146 oy / 2,7 puan
Firma Yetkilisi
:
Tayfun Acar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ahmetli Kızılcaköy Yolu Üzeri 34-36
İstanbul / Şile
Vip Kennels Köpek Eğitim ve Pansiyon Merkezi
2001 yılında Antalya Konyaaltında kurulmuş olup, günümüze kadar Türkiye'nin her noktasına mobil ve şubeler kanalıyla hizmet ağını Ülke geneline yaymaya çalışmaktadır.
Köpek eğitimi, köpek pansiyonu, av köpekleri, rottweiler kulübü, yavru ve secereli av köpekleri satışı merkezi faaliyetlerini yürütmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vip Dog Clup Köpek Eğitimi Pansiyonu Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vip Dog Clup Köpek Eğitimi Pansiyonu Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.