Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
135 oy / 2,65 puan
Firma Yetkilisi
:
Yasar Bedir
Telefon
:
Fax
:
0 236 234 58 37
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Karaköy T. Asım Mah. Çalış Sok. No:3/b
Manisa / Merkez

08Reklam Ajansı - Hakkımızda

08reklam olarak tabela reklamcılığı ve lazer kesim işleri yapmaktayız. Ağırlıklı olarak fabrika iç reklamcılığı ve lazer kesim işleri yapmaktayız. Reklamcılıkta Manisa'da tanınmış reklam sektörü içindeyiz. Dijital işleri ve etiket işerinede makina parkımızı geliştiriyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

08Reklam Ajansı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

08Reklam Ajansı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.