Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
118 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Fikret Akbaş
Telefon
:
Fax
:
0 212 293 74 11
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mehmetakif Ersoy Mah. Karaağaçlar Cad. No:14c2 D:2
İstanbul / Arnavutköy

Aktek Telekom - Hakkımızda

Aktek Telekom firmamız Karel telefon santralleri satış montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetimiz ile yanınızdayız.25 yılı aşkın tecrübe bilgi ve birikimimiz ile çözüm ortağınız olalım. Size uygun santral sistemleri uygun fiyatlar ve uygun ödeme imkanları ile hizmet verelim. Sayısal Analog ve IP Santral sistemleri ile firmanızın ihtiyacına uygun sistemi beraber seçelim. Bizden de fiyat almadan karar vermeyin.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aktek Telekom firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aktek Telekom firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.