Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Komkom Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri

3 star rating
86 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Bayram
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Huzur Mah. Beyazıt Cad. No:15/1
İstanbul / Sarıyer
Komkom 2016 yılında kurulmuş bir elektronik ticaret sitesidir. Türkiye'de ilk kez internetten taahhütlü telefon satışı faaliyetini Komkom gerçekleştirmiştir ve insanlara hizmet vermeye devam etmektedir. İnternetten taahhütlü telefon satışının yanı sıra dijital yayın platformlarının kolayca aboneliği, yine kolayca yüksek hızlı internet aboneliği ve insanların çaba harcamalarını minimuma indirecek işleri Türkiye'de Komkom hizmete sunmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Komkom Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Komkom Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.