Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gazebo Çiçekçilik ve Organizasyon

3 star rating
36 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
İlke Germirligil
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Levent Mah. Ebubula Mardin Cad. No:67 Etiler
İstanbul / Beşiktaş
Gazebo Flowers & Event İstanbul'da bulunan butik bir çiçek ve organizasyon firmasıdır. Çiçeklerinin hepsi ithal olarak gelmekte ve sıra dışı kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Düğün ve her türlü özel organizasyon için yurt dışında eğitim görmüş başarılı iç mimar ve tasarımcılar ile çalışmaktadır. Firma olarak mükemmeliyetçilik ve müşteri memnuniyeti ilk sırayı paylaşmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gazebo Çiçekçilik ve Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gazebo Çiçekçilik ve Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.