Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kar-Türk Gıda San.Karaağaç Helva

3 star rating
56 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Karaağaç Helva
Telefon
:
Fax
:
0 216 595 21 78
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sanayi Mah. Mutlu Sok. No:31 Kurtköy
İstanbul / Pendik
Kar-Türk Gıda San.Tic .Paz.Ltd. Şti. 1946 yılında Bursa'da kurulmuştur.
Firmamız şuan Kurtköy'deki 1100m2 kapalı alana sahip tesisimizde faaliyet göstermektedir.

Faaliyetine Kurtköy'de devam eden firmamız Karaağaç markası adı altında; tahin helva grubu; sade, kakaolu, fıstıklı tahin helva, yazlık helva grubu; sade, cevizli yazlık helva, tahin, susam üretimi pekmez dolumu ve kakaolu fındık ezmesi satışını sağlıklı, hijyenik ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak yapmaktadır.

Firmamız tüm ürün çeşitlerinde geleneksel tatları teknoloji ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize doyumsuz tatlar sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını ön planda tutan firmamız sahip olduğu ISO 9001-2008 ve ISO 22000 Kalite Sistem Belgeleriyle de kaliteden ödün vermediğini açıkça göstermektedir.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda kaliteli, sağlıklı ve daha birçok yeni ürün çeşitlerimizle yıllar boyu sürecek olan bir gönül bağı kurabilmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kar-Türk Gıda San.Karaağaç Helva firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kar-Türk Gıda San.Karaağaç Helva firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.