Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
110 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Koray Gübür
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Oran Mah. Kudüs Cad. No:6/a
Ankara / Çankaya
One Tower Shopping Center, tertemiz hava ve eşsiz bir doğanın kalbinde, şehrin en prestijli yaşam alanlarından biri olan Çankaya Oran'da yer alıyor. Çevresinde bulunan seçkin yerleşim alanlarının ötesinde, One Tower AVM, kendi içerisinde de Ankara Konut ve çeşitli fasiliteler barındırıyor.
Böylece yalnızca bölgede yer alan konutlar, iş yerleri, büyükelçilikler, oteller ve siteler için yepyeni bir Ankara alışveriş ve cazibe merkezi olmakla kalmıyor; kendi başına da hayat taşıyan, çevresiyle bütünleşerek gelişen, canlı bir yaşam alanı yaratıyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.