Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
61 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Mesut Gündoğdu
Telefon
:
Fax
:
0 212 220 20 80
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Şehitler Mah. 2603 ( Defne ) Sok. No:72/6 Kıraç
İstanbul / Esenyurt
2014 yılından bu zamana kadar Schwabe Hellas aydınlatma komponentleri üreten Yunanistan firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
Aydınlatma otomasyonu konusunda çalışmalarını hızlandırmış olup Panasonic tedarikçisi Leipeide ve Waho Grubun Türkiye temsilciliğini.
Safeman marka iş güvenlik ekipmanlarının ithalatını 2015 yılından itibaren Alman Cimco iş güvenlik ve izole elektrik malzemeleri Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.
2015 yılından itibaren alman IML - çürük ağaç elektrik direği kontrol cihazlarının Türkiye servisini de yürütmektedir.
Türkiye'de yerleşik TSE belgeli ateşleyici üreten Meksay Elektrik firmasının kurumsal satış ortağı, Etien marka polyester ve plastik pano satışını, proje ve taahhüt işlerimizde ayrıca yürütülmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Elektronik Balast

Elektronik Balast

150-250-400-1000 W Elektronik balastlar için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : 300 TL

İlanlar

Ortadoğu Endüstriyel Aydınlatma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.