Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
77 oy / 3,68 puan
Firma Yetkilisi
:
Serdar Tavuz
Telefon
:
Fax
:
0 212 576 50 06
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Vatan Mah. Seymen Sok. Kısmet Han No:8/2
İstanbul / Bayrampaşa
Firmamız geçmişinden geleceğe ümitle yenilikçi ve yatırımcılığı ile teknolojiyi de ilke edinerek üretimini gelişen şartlarda yapmayı hedef edinmiştir. 3D CNC büküm makinası ile 1 adım daha ilerleyerek 5mm paslanmaz çubuktan 12mm çubuğa kadar istenilen formda seri üretim yapacak imkanlarına sahiptir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şirin Makina San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şirin Makina San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.