Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
86 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Özhan Kartal
Telefon
:
Fax
:
0 232 348 20 12
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Manavkuyu Mah. 613/2 Sok. No:6/e
İzmir / Bayraklı

Ess Güvenlik - Hakkımızda

Son yıllarda artan hırsızlık ve gasp olaylarına karşı, elektronik güvenlik sistemleri ne olan ihtiyacı gözleyerek, iş yeri ve konut güvenliği alanında malzeme satışı, montaj ve servis hizmetleri vermek amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana, İzmir ve çevresinde birçok iş yeri, konut ve kamu binası firmamız tarafından yapılan hırsız alarm sistemi ve güvenlik kamera sistemleri ile korunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ess Güvenlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ess Güvenlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.