Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Polzen Gayrimenkul

3 star rating
63 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Mesut Aşgın
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:102/a
Ankara / Polatlı

Polzen Gayrimenkul - Hakkımızda

4 Mart 2007 yılında inşaat sektöründe çalışmalarına başlayan, taşeronluk ve taahhüt işleriyle ön planda birçok projeye imza atan firmamız 10.11.2014 yılında Polzen İnşaat Ltd. Şti. gayrimenkul ve inşaat malzemeleri konusunda faaliyete başlamıştır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini göz ardı etmeden siz değerli müşterilerimize sunmaktan kesinlikle kaçınmadık. Profesyonel ekibimizle birlikte ofisimizin kapısı her zaman açıktır. Sizleri ağırlamaktan ve elimizden gelenin en fazlasını yapmaktan onur duyuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Polzen Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Polzen Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.