Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
66 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Olcay Altay
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tepekule Mah.
İzmir / Bayraklı

Deniz Mavi - Hakkımızda

Deniz Mavi, verdiği hizmetlerle, proje ve atılımlarıyla kendi sektöründe kendini ispatlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç duydukları mevzuat hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm mevzuat gereksinimlerine cevap verecek uçtan uca hizmetler sunmak hedefindedir.

Sektöre yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının mevzuat açısından yapması gereken her türlü eylem de ve yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine zaman ve verimlilik kazandırmaktır.

Deniz Mavi müşterilerini; mevcut altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Hedefimiz, doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Deniz Mavi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Deniz Mavi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.