Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tekno Zirve Güvenlik Sistemleri

3 star rating
68 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 232 339 55 00
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kazım Dirik Mah. Gediz Cad. No:3/e
İzmir / Bornova
2001 yılında ülkemizin önem gerektiren iş sahalarından biri olan güvenlik çözümleri konusunda hizmet verebilmek üzere İzmir'de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana birçok başarılı projeye imza atmış olan Tekno Zirve Güvenlik, kuruluşunda güven, toplam kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik ilkeleri ışığında eğitimli ve uzman personeli ile başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tekno Zirve Güvenlik Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tekno Zirve Güvenlik Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.