Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
53 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Mucahit Dilekcan
Telefon
:
Fax
:
0 312 395 35 23
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
23. Cadde 1548. Sok. No:4
Ankara / Yenimahalle

Garanti Mühendislik - Hakkımızda

1984 yılında Mak. Müh. Salih Dilekcan tarafından kurulan Garanti Mühendislik kuruluşundan itibaren konfeksiyon ve kuru temizleme makinaları ile endüstriyel temizlik makinaları imalatında faaliyet göstermiştir. Sektöründe her zaman ilkleri amaçlayan firmamız 1984 yılında ilk çanta buhar jeneratörünü, 1985 yılında ilk elektronik buhar jeneratörünü 1986 yılında Türkiye'nin ilk yerli kuru temizleme makinasını, 1994 yılında ilk doğalgazlı buhar jeneratörünü imal etmiştir. 2012 yılından itibaren GENG markasıyla endüstriyel halı yıkama makinaları imalatına başlamış olup deneyimli ve güçlü mühendis kadrosuyla AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. Kalite ve yeniliği kendine hedef edinmiş firmamız Türkiye'nin ilk kapaksız halı sıkma makinasının prototipini üretmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Garanti Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Garanti Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.