Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Mete Co Kurumsal Evden Eve Taşımacılık

3 star rating
46 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Onur Mete
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Küçükyalı Mah. Mektep Cad. No:85/a
İstanbul / Maltepe
Meteco 2004 yılında İstanbul'da kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır. Profesyonel yöneticileri ve deneyimli elemanları ile hizmet veren firmamızın amacı çağdaş standartlarda, güler yüzlü ve güvenilir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunabilmektir.

Taşımacılık ve nakliye sektöründe yeterli standartların bulunmadığı ülkemizde METECO olarak sektördeki bilgi ve tecrübemizi yenilikçi fikir ve gelişmeler ile birlikte harmanlayarak oluşturduğumuz standartlar doğrultusunda hizmet veririz.

Referanslarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Bugün halen hem kurumsal hem de şahıs olarak müşterilerimiz ile 10 senedir devam eden ilişkilerimiz vardır ve biz METECO olarak bundan gurur duymaktayız.

Araçlarımız ve ofislerimiz öz mallarımızdır. Kesinlikle taşeron kullanmayız.

Bizim için her taşıma kendi taşımamızdır.

İstanbul merkezli firmamız tüm Türkiye'de taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye'nin her yerinden bize 444 36 08 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yetki ve Marka Tescil Belgemiz

Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesine sahiptir.

Taşıma Yetki Belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki Belgesiz firmalarla taşıma işlerini yaptıranlar, mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığı'ndan hiçbir hak talep edemezler.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mete Co Kurumsal Evden Eve Taşımacılık firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mete Co Kurumsal Evden Eve Taşımacılık firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.