Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Pehlivan Emlak

3 star rating
86 oy / 3,22 puan
Firma Yetkilisi
:
Barış Dadaylı
Telefon
:
Fax
:
0 372 316 16 06
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Murtaza Mah. Organgazi Cad. No:6 Halkbankası Altı Bozkuş İşhanı
Zonguldak / Ereğli

Pehlivan Emlak - Hakkımızda

Firmamız 10 yıldır emlak alım, satım, kiralama, müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.
Gayrimenkulün alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir.
Pehlivan Emlak pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyiminle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır.
Pehlivan Emlak internet servisi ile hayatınızı daha da kolaylaştırır. İstediğiniz türde bir gayrimenkul almak yada satmak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz.

Evinizi, işyerinizi, arsanızı yada villanızı gerçek değerinde satmak yada kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Pehlivan Emlak güvencesi ile tanışmanız için elinizdeki gayrimenkulü kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pehlivan Emlak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pehlivan Emlak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.