Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Global Bahçe

2,5 star rating
81 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Global Bahçe
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Arapcami Mah. Tersane Cad. No:105 K:2 Karaköy
İstanbul / Beyoğlu

Global Bahçe - Hakkımızda

Global Bahçe, tarım makineleri ve bahçe ekipmanlarında dünyaca ünlü Castelgarden, İGEBA, Volpi, CARAVAGGI gibi markaların Türkiye distribütörlüklerinin yanı sıra, GLOBAL markasıyla yurtdışında üretimini yaptırdığı ürünleri ve Türkiye genelindeki bayi-teknik servis ağıyla tarım üreticilerine üst düzeyde hizmet sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Global Bahçe firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Global Bahçe firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.