Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doğuş Polisaj Krom Kaplama

2,5 star rating
85 oy / 2,69 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Görmez
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
İçmeler Mah. Aydınlı Yolu Cad. Oto Sanayi Karşısı No:24
İstanbul / Tuzla
Kalite ve güven her zaman önceliğimiz olup siz saygıdeğer müşterilerine bunların yanında uygun fiyat, zamanında iş teslimi ve temiz işçilik sunan firmamız genç ve dinamik kadrosuyla yılların verdiği tecrübeyi birleştirmiş olup, en kısa zamanda kesin çözümler sunmaktan haklı gurur duyar.
15 seneyi aşkın iş tecrübemiz genç ve dinamik kadromuzla kaliteden ödün vermeden en ekonomik çözümleri sunan firmamız siz saygı değer müşterilerine kaliteyi ve güveni birlikte sunmaktadır.
İmalatlarımız arasında tekne yat aksesuar ve donatı ürünleri
Gemi donatım ürünleri, likit tankları, silo ve kazan üretimi, güvenlik küpeşte uygulamaları, ferforje ve demir doğrama ürünleri ve istediğiniz nitelikte ve özel imalat işleri vs.
Tüm bakım onarım temizlik polisaj ve imalat işlerinize talibiz.
Metal imalat olarak tüm isteklerinize hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.
Şehirler arası ve taşınmaz işleriniz yerinde polisaj ve bakımı yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doğuş Polisaj Krom Kaplama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğuş Polisaj Krom Kaplama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.