Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ünlüler Koltuk Döşeme

3 star rating
65 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Turan Ünlü
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Piri Mehmet Pasa Mah. Burhan Soyaslan Sok. No:9/b
İstanbul / Silivri
Firmamız 15 yıldır İstanbul Silivri'de hizmet vermektedir. Her nevi koltuk, çekyat, oturma grubu, sandalye yüz değişim tamir ve bakımı yapılır. Özel istenilen ölçü ve modelde koltuk yapımımız mevcuttur. Kumaş satışımız vardır. Provalı örtü dikimi yapılmaktadır. Kredi kartına taksit imkanımız, ücretsiz keşif ve teklif imkanlarımız bulunmaktadır.
İlk yıllarda sadece koltuk ve çekyat yüz değişimi yapıp ileriki yıllarda restaurant, bambu sandalyeleri, şezlong minderleri, otel işleri vs. Birçok ürünü siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli biçimde sunmuştur.
Siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kalite, temiz işçilik ve uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İyi bir koltuk için gerekli en önemli hususlar, iyi bir sünger seçimi ve göze hitap edecek kaliteli ve zevkli kumaşların kullanılmasıdır. Bunların en usta biçimde kesim, dikim, döşeme işlemlerinin yapılması ise iyi bir koltuğun ortaya çıkmasını sağlar.
Geniş kumaş çeşitlerimiz ve ustaca dokunuşlarımız ile koltuk, kanepe, sandalye ve puflarınızı birer sanat eseri haline getiririz.
Onları evinizden alır, tekrar evinize teslim ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ünlüler Koltuk Döşeme firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ünlüler Koltuk Döşeme firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.