Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
102 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Kerim Cagin
Telefon
:
Fax
:
0 212 881 00 49
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Mahallesi
İstanbul / Büyükçekmece
TRD Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi, ağır ve hafif motorlu araçların orijinal ve yan sanayi yedek parçaları konusunda uzmandır. Lojistik, yolcu taşımacılığı, inşaat, çevre temizliği ve denizcilik sektöründe müşterilerine orijinal ve yan sanayi yedek parçalarının temini yanında, servis hizmetleri ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında otomotiv yedek parçaları, İnşaat makinaları ve ekipmanları, Marin yedek parçaları, endüstriyel ürünler ve enerji teknolojileri ekipmanları konularında faaliyet göstermekte ve faaliyet konularında müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

TRD Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

TRD Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.