Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Teker Kelepçe

3 star rating
103 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Hünkar Teker
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Göztepe Mah. Tarhan Sok. No:21/d
İstanbul / Bağcılar

Teker Kelepçe - Hakkımızda

Teker Kelepçe, kelepçe ve bağlantı ekipmanları sektöründe yeni kurulmuş bir firmadır.
Daha öncesinde Yalçınlar Kaplama adı altında kurulmuş ve 2010 yılından beri çeşitli sektörlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız bu süreç içerisinde müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kaliteli ve yenilikçi materyaller sunmayı kendine sorumluluk edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Teker Kelepçe firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Teker Kelepçe firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.