Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Beyaz Alüminyum Müh. Hiz. San.Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
174 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Ufuk Toprak & Ali Kara
Telefon
:
Fax
:
0 328 825 67 49
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adnan Menderes Mah. Ek Sanayi Sitesi K-2 Blok No:14
Osmaniye / Merkez
Alüminyum kompozit panel kaplama, silikon cam cephe kaplama, fotosel yana açılır kapı sistemleri, jumbo cam ve cam kapı, otomatik ve uzaktan kumandalı garaj kapıları, paslanmaz grup ve sineklik, cam kapı, asma tavan ve polikarbon ışıklık sistemleri.

Etiketler

Ürünlerimiz

Beyaz Alüminyum Müh. Hiz. San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Beyaz Alüminyum Müh. Hiz. San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.