Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Şeffaf Kartvizitim

3 star rating
94 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Aysel Yıldırım
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Orta Mah. Demirkapı Cad. No:15/37
İstanbul / Bayrampaşa

Şeffaf Kartvizitim - Hakkımızda

Biz kaliteyi ve güveni Sizlere, güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedeflemiş bir firma olma çabası içerisinde bulunuyoruz. Teknolojinin geliştiği ve günden güne hiç durmadan büyüdüğü bir çağda yaşıyoruz. Bu çağa ayak uydurmak, teknolojiyi yakından takip etmek gibi bazı hedeflerimiz var.

Ve en önemlisi hizmet sonrası, müşterilerimizin yüzünde kalan tebessümü sağlamak gibi hedeflerimiz var. En büyük hedeflerimizden biri olan iyi hizmet anlayışını kurulduğumuz günden itibaren yolumuza koyduk. Bu sektörde kendimizi internete taşıdık.İnternet üzerinden sizlere online matbaa hizmeti vermeye başladık.Her biri alanında uzman grafiker tasarımcılarımız, yaratıcılığa açık personellerimiz ve en önemlisi net ve kaliteli baskılarımız bunların hepsini birleştirerek ve Şeffaf Kartvizitim olarak sizlere sunuyoruz.

Şeffaf Kartvizitim ayrıca matbaa işleri dışında promosyon,creative ve web tasarım hizmetleri de vermektedir. Tüm teknoloji değişimlerini yakından takip eden firmamız kurumsal olarak sizlere iyi derecede hizmet vermektedir. Firmamız matbaacılık konusunda baskı konusunda oldukça tecrübelidir. İşlerin düzenli bir şekilde toplanması, düzenli bir şekilde baskıya alınması ve güvenli bir şekilde tarafınıza teslim edilmesi esasında Şeffaf Kartvizitim çok hassas bir şekilde çalışmalarını takip etmektedir. Ülkemizde matbaa ihtiyacı oldukça fazladır. Kartvizit, broşür, el ilanı, magnetler, etiketler, afişler vb gibi matbaa ihtiyaçlar insanlar tarafından arz konusu olmuştur. Bunlara cevap verebilecek kapasiteye sahip olan firmamız sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Niçin Şeffaf Kartvizit Yaptırmalıyım?
Şeffaf Kartvizit iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ipuçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir. Şeffaf Kartvizit ile şirketinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz. Eğer işinizi önemsiyor ve müşterilerinizde iyi bir etki bırakmak istiyorsanız, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulmuş sade, şık ve algılanabilirliği yüksek şeffaf kartvizit tasarımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şeffaf Kartvizitim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

500 Adet Şeffaf Kartvizit 100 TL

Niçin Şeffaf Kartvizit Yaptırmalıyım? Şeffaf Kartvizit iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karş
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 27.10.2015

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.