Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
59 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Saraylı Döner
Telefon
:
Fax
:
0 212 48 581 11
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Osb Fatih San. Sit. Atatürk Bulvarı
İstanbul / Başakşehir

Saraylı Döner - Hakkımızda

Hijyen, kalite ve hizmetten asla ödün vermeden, dilerseniz nezih ve ferah iç mekanı ile dilerseniz eşsiz keyifli bahçesi ile saray kalitesinde bir lezzet için sizleri Saraylı Döner'e bekliyoruz
Saraylı Döner 3000 kişilik kapasiteye sahip mekanı ile 7000 m2 kapalı ve 1000 m2 açık alana sahip olup, aynı zamanda bu alanda dünyanın en büyüğü olma özelliğine sahiptir. Restoranımızda 3 adet vip oda, konferans salonu, çocuk oyun alanı, yazkış bahçeleri, bay-bayan mescitleri bulunmaktadır. Saraylı Döner, % 100 yerli ve helal et ile üretilen orijinal baharatlar ve günlük taze sebzeler eşliğinde damak tadınıza uygun ve unutulmaz lezzetler sunmaktadır.
Saraylı Döner, sizleri alanında uzman ustalar tarafından özel ve orijinal baharatlarla marine edilmiş, meşe odunu ateşinde ustalarımızın gerek pişirme ve gerekse kesim ustalıkları ile hazırladıkları eşsiz döneri ile tanışmaya davet ediyor. Saraylı Döner bu eşsiz lezzetleri ister sade, ister pilav üstü, ister saraylı iskender ve ister özel saraylı pidemizi sizlerin beğenisine sunmaktadır. Servisi ve sunumu özel tatlar özel dilimli baklava, trileçe, sütlaç ve Saraylı Döner'de.
Vazgeçilmeziniz olacak lezzetler arasında yer alıyor. Saraylı Döner'de Pazartesi'den Cumartesi'ye yöresel lezzetlerden oluşan çeşitleriyle serpme kahvaltı servisinin yanısıra her pazar günü yöresel ürünlerin ağırlıkta olduğu, zengin seçenekleri ile açık büfe kahvaltı servisiyle misafirlerine hizmet veriyor. Saraylı Döner, düğün, mevlit, nikah, sünnet, şirket yemekleri gibi geniş katılımlı organizasyonlarınızda da ev sahipliği yapıyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Saraylı Döner firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Saraylı Döner firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 26.8.2019
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisi Beyanı ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Diğer Ücretlerin Gelir Vergisi 2. Taksit Ödemesi
1.8.2019 - 2.9.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.8.2019 - 2.9.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.