Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
İpek Temizlik ve Taşeronluk Hizmetleri

3 star rating
53 oy / 3,19 puan
Firma Yetkilisi
:
Muharrem Kekez
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
İpekyolu Mah. Celal Bayar Cad. 279. Ada No:2 Gölcük
Kocaeli / Merkez
Firmamız kurulduğu günden bugüne siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışını sunmayı ilke edinmiştir. İPEK Temizlik Şirketi olarak önem verdiğimiz diğer bir konu ise makina parkımızın günün teknolojik gelişmelerine hakim olmasıdır. Bu nedenle makina parkı dönemler halinde yenilenerek o güne ait teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırmaktadır.
İPEK Temizlik olarak üzerinde durduğumuz diğer bir konu ise çalışan personellerimizdir. Buradaki hedeflerimiz kalifiye personelin ortaya çıkması ve verilen hizmetin en üst seviyede olmasını sağlamaktır. Bu amaçla dönemler halinde eğitim verilmektedir. Eleman sirkülasyonunu en az seviyede tutmayı başaran İPEK Temizlik verdiği hizmette kaliteyi ve profesyonelliği yaptığı temizlik işlerine yansıtmaktadır.
KOCAELİ Temizlik Şirketleri içinde birçok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine ''Sadece İsteyin'' diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.
Bizler İPEK Temizlik Firması olarak; müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Etiketler

Ürünlerimiz

İpek Temizlik ve Taşeronluk Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kurumsal Temizlik Satış ve Pazarlama Personeli

- Kurumsal temizlik deneyimi olan - Tercihen İzmit, Derince, Körfez semtlerinde oturan - En az lise mezunu - Genel koordinatörlük ve iş takibi ya
Kategori Kategori
 : Eleman / İş İlanları
Tarih Tarih
 : 21.10.2015

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.