Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ankatem Kanalizasyon - Vidanjör

3 star rating
70 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
Nurettin Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
0 312 213 27 05
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Emek Mah. 8. Cadde 11 Sok.
Ankara / Çankaya
Ankara'da 1982 yılında, İbrahim YILMAZ tarafından kurulan Ankatem sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Küçük veya büyük her türlü tıkanıklığın, tesisatlar ve yapılar için yarattığı sorunları çözmek konusunda uzman olan firmamızın ikinci kuşak yönetimi, kurucumuz İbrahim YILMAZ'ın kalite anlayışından ve iş disiplininden taviz vermeden çalışmaktadır.

Yılların deneyimi ve çalışmaları ile edinilen tecrübeleri, son teknoloji ürünü, gelişmiş özel makine departmanı ile destekleyen Ankatem Ankara'da konusunda uzman bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Su kaçaklarının tespiti, tuvalet tıkanıklıklarının açılması, kanal açma, kanal görüntüleme, kalorifer peteklerinin temizliği, kanal temizleme, kanal görüntüleme, son model cihazlar ile kırmadan kaçak su tespit etme, vidanjör hizmeti, vidanjör ile tıkanıklık açma, baca temizliği ve bakımı, vidanjör kiralama ve her türlü su tesisatı döşeme işleri için Ankatem, Türkiye'nin her yerine hizmet götürmektedir.

Klasik tesisatçılık anlayışını tamamen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışan Ankatem, hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve kalitesini en iyi hale getirmek için, yurt dışından getirdiği özel robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermektedir. Kendi özel araçları ile hizmet veren Ankatem, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek için büyük titizlilikle işini yapmaktadır.

Ankatem, tesisatların yapıların can damarları olduğunu bilir. Bu damarlarda oluşacak her türlü tıkanıklığın ciddi sorunlar oluşturduğunun bilinciyle işinde en profesyonel yaklaşımları sergiler.

Türkiye'nin her yerinde, her zaman ve karşılaştığınız her türlü tıkanıklıkta Ankatem yanınızdadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ankatem Kanalizasyon - Vidanjör firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ankatem Kanalizasyon - Vidanjör firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.