Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aydın Balon Parti Organizasyon

2,5 star rating
65 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Aydın
Telefon
:
Fax
:
0 216 465 24 90
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No:26/b
İstanbul / Beykoz
Aydın Balon Parti Store 10 yılı aşan aktifliği boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren parti store ve organizasyon konusunda çalışma yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; store mağazalarının koleksiyonunu tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, şapka, düdük, konfeti, çatal bıçak setleri, pinyata, hediyelikler, kostümler, kostüm aksesuarları, balon, folyo balon, uçan balon mum, pasta, kişiye özel tasarımlı ürünler oluşturmaktadır aynı zamanda da franchise vermektedir. Bunun yanında balon süsleme, açılış organizasyonları, doğum günü organizasyonları, süs eşyaları, pamuk şeker, pop corn, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, ses sistemleri, yer balonları, şişme oyun parkurları, fly tüp, sitemlerine ait organizasyonlarını yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aydın Balon Parti Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aydın Balon Parti Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.