Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
89 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Onur
Telefon
:
Fax
:
0 850 532 11 38
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Tekno - 5 No:67/b-50
Kayseri / Melikgazi

Molekül Yazılım - Hakkımızda

Aile hekimi programı, İSO 27001 Sağlık Bakanlığı onaylı aile hekimliği yazılımı yapan Molekül Yazılım element AHBS ile tüm Türkiye'deki aile hekimlerine hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Molekül Yazılım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Molekül Yazılım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.