Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özak Temizlik

3 star rating
110 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Yaşa Özak
Telefon
:
Fax
:
0 242 515 08 80
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cikcilli Mah. 201 Sok. No:15/b
Antalya / Alanya

Özak Temizlik - Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yoluna devam etmekte olan Alanya Temizlik Şirketi, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile Alanya'da önemli bir yere sahip olan firmamız; eğitimli personelleri ile kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özak Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özak Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.