Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
112 oy / 2,3 puan
Firma Yetkilisi
:
Kalyoncu Termal
Telefon
:
Fax
:
0 212 540 33 11
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Kalyoncu Termal - Hakkımızda

Kalyoncu Termal, İstanbul'a 1 saat mesafede Yenikapı yada Bostancı'dan İDO deniz otobüsleriyle bir gazete okuma mesafesinde trafik riski olmadan uçak konforunda kalyoncu termale ulaşabilirsiniz.
Kalyoncu Termal'de her dairede jakuzi keyfi 1+0,1+1,2+1 tüm dairelerde jakuzi
Kalyoncu Termal de her dairede 3 şekilde yani yıkanma, içme ve buhar yoluyla faydalanılan armutlu kaplıcaları her dairenin banyosunda 24 saat evinizde doktor varmış gibi.
Kalyoncu Termal villaları 3 katlı çok katlı binalardaki gibi gürültü yada kirlilik yok villalarda siz ve bir diğer komşunuz var müstakil girişli daireler sizin villanız gibi.
Kalyoncu Termal'de mutfağınızda tüm eşyalar mevcut bulaşık makinasına kadar.
Kalyoncu Termal'de hemen tapu isterseniz para bir tarafa tapu bir tarafa diyebilirsiniz.
Kalyoncu Termal'de çocuklar için her şey var, oyun salonları bilgisayar salonları vs.
Kalyoncu Termal, 110 daire ile butik termal tesis olarak hizmet vereceğiz, rahat huzurlu ve gürültüsüz bir tatil sizi bekliyor.
Kalyoncu Termal, Kalyoncu Residance binamızın terasında bayanlar için güneşlenme terası yapıyoruz aynı zamanda terasa jakuzide koyuyoruz açık havada terasta deniz manzarasıyla jakuzi keyfi yalnızca kalyoncu termal de.
Kalyoncu Termal'de tatile geldiğinizde sizi alışveriş çilesinden kurtarıyoruz siparişinizi verin biz dairenize getirelim.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kalyoncu Termal firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kalyoncu Termal firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.