Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
86 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Galip Özdemir
Telefon
:
Fax
:
0 212 485 15 64
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Osb Biksan San. Sit. A-1 Blok No:34
İstanbul / Başakşehir

Galip Metal - Hakkımızda

Firmamız 1995 yılından itibaren Galip Özdemir tarafından faaliyet göstermektedir. Firmamızın tek gayesi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onların uygun fiyata kaliteyi yakalamalarını sağlamaktır.
Firmamızda hazır paslanmaz su depoları, zeytinyağı, su, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat işi yapılmaktadır.
Müşterilerimiz firmamızla irtibat kurduktan sonra onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır.
Firmamız yurtiçi ve yurtdışındaki faaliyetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar.
Paslanmaz depo imalatının öncülerinden olan şirketimizde her türlü isteğiniz itina ile incelenir ve ürünlerimiz en kısa zamanda size ulaştırılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Galip Metal firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Paslanmaz Su Depoları

Paslanmaz su, süt, şarap ve yağ depoları mikser imalatı yapmaktayız.
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 10.1.2016

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.