Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş.

3 star rating
111 oy / 3,22 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Sahın
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yıldız Plaza Eski Edirne Asfaltı Cad. No:407 Kat:3
İstanbul / Arnavutköy
Türkiye'nin güvendiği fatura ödeme yeri, ücretsiz bayilik imkanı ile hizmet veriyoruz.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. BDDK tarafından denetlenen ve banka anlaşmalı olarak hizmet veren bir fatura ödeme kuruluşudur. 6493 sayılı kanun kapsamında hizmet vermektedir. Banka anlaşmalı hizmet veren kuruluşlar içerisinde ücretsiz bayilik imkanı sağlayan tek kuruluştur.
Tüm bayilerimiz reklam ürünleri ve fatura ödeme makbuzu desteğinden faydalanarak hiç bir ücret ödemeden bu imkanlardan sürekli olarak yararlanmaktadır.
Fatura Ödemeleri online olarak gerçekleştirilmektedir.
Her başlangıç güven gerektirir bu sebeple sizleri anlaşmalı olduğumuz bankanın ilgili birimleri ile görüştütürerek onlardan anlaşmamızın onayını almanızı sağlıyoruz.
Bilgi edinme hakkınıza duyduğumuz saygı çerçevesinde web sitemizde tüm yasal evraklarımızı yayınlayarak bunları görmenizi sağlıyoruz. Ayrıca temsilcilerimizden bu evrakları size mail atmaları konusunda destek isteyebilirsiniz.
Önce güven sloganı ile 10 yıl önce hizmete başlayan fatura ödeme yeri, fatura ödeme merkezi bayilik şartları müşteri açısından tatminkar ve kazançlıdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.