Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Küresel Çiçekçilik

3 star rating
102 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Çolpan
Telefon
:
Fax
:
0 242 344 29 00
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeşiltepe Mah. Tevfik Fikret Cad. 16. Kayı Apt. No:31-2
Antalya / Merkez

Küresel Çiçekçilik - Hakkımızda

2009 senesinde Küresel Çiçekçilik olarak Antalya'da kurulan firmamız iş tecrübeleriyle beraber 5 senelik birikimle sizlere ve çiçek sektörüne hizmet etmektedir. İş ilkemiz kalite, memnuniyet ve güven üçgeniyle oluşmaktadır misyonumuz Türk çiçekçiliğini en ileri seviyelere taşımaktır. Bugün internet dünyasında sizlere hizmet vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz.
Değerli müşterilerimiz;
Antalya içi çiçek siparişleriniz firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servis hazır hale gelir ve deneyimli elemanlarla verdiğiniz adrese ulaştırılır. Antalya dışı ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde firmamızın da üyesi olduğu interflora derneğine bağlı tüm illerdeki en seçkin çiçekçilerle çalışılmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cam Vazoda 9 Kırmızı Gül

Cam Vazoda 9 Kırmızı Gül

Çiçek hakkında bilgiler Kırmızı gül sayısı: 9 adet Kullanılan diğer ürünler: Cipso, yeşillik Çiçe
Ürün Fiyatı : 55 TL

İlanlar

Küresel Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.