Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
68 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Ebru Tekin
Telefon
:
Fax
:
0 216 595 15 16
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Süleyman Çelebi Cad. Poze Evleri A2 Blok D17 Kurtköy
İstanbul / Pendik
20 Yıllık yazılım ve tekstil bilgimizi sizlerle paylaşmak adına Yekden'i kurduk. Tüm ürünleri sizler için titizlikle seçtik. Günümüzün trendi olan rahat giyim adına birçok seçeneği sizlere sunmaya çalıştık.

Kolay kullanım iade ve teslimat konusunda yüksek dereceli güven sağlayan Yekden'de rahatlıkla gezebilir, üye olmasanız da istediğiniz sorguları yapabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yekden Elektronik Hizmetler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yekden Elektronik Hizmetler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.